Posted on

Taş boyama ve ÖTESİ… Ötesi ne ki?

Uzun bir ara verdikten sonra bu yazımda sitenin adındaki OTESİ’nden başlayacağım yazmaya.
Sitenin adını tashveötesi koymadan önce çok düşünmüştüm. Taş boyuyordum, o zaman taş boyadığımı belli eden bir isim koymalıydım siteye. Çok isimler geldi geçti aklımdan. Sonra düşündüm taş boyamaktan başka birşey yaparsam sitemin adı onu da kapsamalıydı. Henüz ne yapacağıma karar veremeyen ben çözümü taş kelimesine ötesi ekleyerek buldum. Ve sitenin adı tashveötesi oldu.

Tabi şimdi nerden çıktı 4. yazıda sitenin adını açıklamak diye de düşünebilirsiniz. Çünküüü ben ötesi kısmında da çalışmalar yapmaya başladım. Büyük bir zevkle farklı birçok objeyi boyuyorum artık. Ahşap objeler –tepsi, kutu, tablo, sehpa, gazetelik, posta kutusu,…- , polyesterler, seramikler. Hatta hızmı alamayıp evdeki plastik saksıları beton saksılara dönüştürmüşlüğüm bile var.
Tabi bu sırada ev halkının “evdeki eşyaleı boyam” şeklinde uyarıları da olmuyor değil. En son köşe sehpasını boyadığımda oğlumun tepkisi de “evdeki eşyalara ne yapıyorsun “ şeklinde oldu. Ben de eşyaları boyamayı bıraktım, tabi bir süreliğine 😉
Şimdi siteye boyadığım objeleri de ekledim. Umarım beğenirsiniz.

Hadi buyrun taşın ötesine!!

Bol keyifli renkli günler dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir